Bizi Arayın: +90 (332) 816 17 10

H.Hüseyin Angılcı

Başkandan Mesaj

H.Hüseyin Angılcı

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Her geçen gün kendini yenileyen ve büyümeye odaklı amaç edinen Hars Traktör ülkeler arası standartlarını koruyarak kaliteden ödün vermeden düşük maliyet, kaliteli hizmet ve ürünle, başarılı olma yolunda hızla ilerliyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne faaliyet gösterdiği yedek parça sektörlerde başarılı çalışmalara imza atan Hars Traktör, geliştirdiği yenilikçi çalışmaları ve disiplini ilke edinerek iş dünya piyasasında kendine önemli bir yer edinmiştir.

Toplumsal sorumluğumuzu ön planda tutmak ve çevreye ve insanlığa faydamızın olması, bu alanda insanlık adına hayata değer katmak bizi mutlu etmektedir.

Dünya pazarında sürdürülebilirliğimizi devam ettirmek için gerekli araştırma ve geliştirme çalışmalarına da kendimize amaç edinmekteyiz. Hars Traktör bugün, 200'e yakın çalışanıyla, ülke geleceği için çalışıyor. Hars Traktör olarak, içinde yaşadığımız toplumun sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye, Türkiye'nin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla,

H.Hüseyin Angılcı

  • Ülke 58
  • Personel 230+
  • Ürün Kapasitesi 2000 +
  • Kapalı Alan 30.000 M2
  • Üretim Alanı 72.000 M2
Markalar referans amaçlı gösterilmiştir. Orijinal ürün olduğu anlamına gelmez.