1983’ den Geleceğe

İnovatif Dayanıklı İşlevsel

Başkandan Mesaj

H.Hüseyin Angılcı

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Her geçen gün kendini yenileyen ve büyümeye odaklı amaç edinen Hars Traktör ülkeler arası standartlarını koruyarak kaliteden ödün vermeden düşük maliyet, kaliteli hizmet ve ürünle, başarılı olma yolunda hızla ilerliyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne faaliyet gösterdiği yedek parça sektörlerde başarılı çalışmalara imza atan Hars Traktör, geliştirdiği yenilikçi çalışmaları ve disiplini ilke edinerek iş dünya piyasasında kendine önemli bir yer edinmiştir.

Toplumsal sorumluğumuzu ön planda tutmak ve çevreye ve insanlığa faydamızın olması, bu alanda insanlık adına hayata değer katmak bizi mutlu etmektedir.

Dünya pazarında sürdürülebilirliğimizi devam ettirmek için gerekli araştırma ve geliştirme çalışmalarına da kendimize amaç edinmekteyiz. Hars Traktör bugün, 200'e yakın çalışanıyla, ülke geleceği için çalışıyor. Hars Traktör olarak, içinde yaşadığımız toplumun sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye, Türkiye'nin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla,

H.Hüseyin Angılcı

Firmamızın Tarihi

1983 Yılında Akşehir'de kurulan firmamız, ISO 9001 standartlarına göre üretim yapan Entegre bir tesis olarak hizmet vermektedir.

27.000 m2 kapalı alanda üretim yapmakta olup, 17.000 m2 işleme hattı,10.000 m2'si dökümhane olarak toplamda 72.000 m2 alanda hizmet vermektedir. Debriyaj, Volan, Direksiyon, Aktarma Organları, Şanzıman Gövdesi, Diferansiyel Gövdesi, Arka Aks Kovan, Ön Düzen, Ön Düzen Spotları, Hidrolik Kapak Ve Gömlekleri, Soğutma Sistemleri, Fren Tahrik Sistemleri, Egzoz, Çamurluk Ve Kaput gibi sac ürünlerle birlikte ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir. 6 Kıtada 58 Ülkeye yedek parça üretmektedir. İngiltere, Hollanda, Almanya, İtalya, Fransa ve ABD gibi önde gelen ülkeler üstün kaliteli ürünler ithal ettiği için Hars dökümü ve diğer ürünlerimizi tercih etmektedir.

  • Ülke 58
  • Personel 230+
  • Ürün Kapasitesi 2000 +
  • Kapalı Alan 30.000 M2
  • Üretim Alanı 72.000 M2

Vizyonumuz:

Traktör yedek parça ve debriyaj baskılarında öncü ve lider, kaliteyi ilke edinmiş karlı ve sürdürülebilir büyüme ile fark yaratan bir dünya markası olmak.

HARS TRAKTÖR VE YEDEK PARÇA

Video

HARS TRAKTÖR VE YEDEK PARÇA

Video

Misyonumuz;

- Uluslararası standartlarda kaliteli ve konfor yaratan ürünler üretmek,
- Güncel ve gelişen teknolojileri uzun süreli geçmiş birikimlerimizle harmanlayıp etkin kaynak kullanımı sağlayarak düşük maliyet, uygun fiyatlı ürünler üretmek ve her koşulda üretim devamlılığını sağlamak,
- Olası riskleri, müşteri ve toplum beklentilerini karşılayacak çözümler üreterek müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak,
- Tüm faaliyetlerimizi; ahlaki değerlere bağlı, topluma, çevreye, insana ve doğaya saygılı olarak yürütmek.